یکی از بهترین وبگاه هایی که می توانید به آن اعتماد کنید

تفکر مثبت در کسب و کار

مثبت اندیشی می تواند شما را به یافتن راهکار مناسب در حل مشکلات کمک کند.

  • رهبران تجاری موفق از مثبت اندیشی و خوش بینی به عنوان استراتژی موفقیت در کار و زندگی یاد کرده اند.
  • قدرت مثبت اندیشی این است که خود را برای موفقیت و خوشبختی باز بگذارید. متفکران مثبت از افکار منفی و انتقاد از خود اجتناب می کنند.
  • با تمرین تأییدیه های روزانه و تمرکز بر موارد مثبت در هر موقعیت ، چشم انداز خود را بهبود بخشید.

مصاحبه های فراوانی با رهبران تجاری موفق در سراسر اینترنت وجود دارد و آنها اغلب خواندن خوبی را انجام می دهند.

اگر صادق باشیم ، شاید آنها را با این امید بخوانیم که برخی از دانش و اقبال خوب آنها بر ما اثر بگذارد.

اما شاید ما بیش از حد در مورد آن فکر می کنیم. شاید ما نباید به آنچه آنها انجام می دهند نگاه کنیم ، بلکه نحوه انجام آنها را بررسی کنیم. در حالی که نمی توان گفت که هر کارآفرین موفق فردی مثبت است ، بسیار بعید است که هر یک از آنها با چیزی کمتر از نگرش “می توانم” به اهداف حرفه ای خود نزدیک شده اند.

بنابراین ، آیا قدرت تفکر مثبت می تواند کلید موفقیت باشد؟

این ایده در پشت قدرت تفکر مثبت این است که وقتی ذهن شما در یک مکان مثبت قرار دارد ، چیزهای خوب وارد زندگی شما می شود. خوش بین بودن به شما اجازه می دهد تا چیزهای خوب سر راه شما قرار بگیرند. برخی معتقدند اندیشمندان مثبت گرا واقع بین نیستند. با این حال ، حتی اگر هر روز به طور کامل پیش نرود ، آنها قسمتهایی را که انجام می دهند ، تقویت می کنند. علاوه بر این ، قدرت تفکر مثبت این است که دیگران را مانند خود جذب خواهید کرد و همه یکدیگر را برای رسیدن به اهداف زندگی خود تشویق می کنید.

ثابت شده است که تفکر مثبت به حل مشکلات کمک می کند

تحقیقات باربارا فردریکسون ، پروفسور روانشناسی که مطالب زیادی درباره مثبت نویسی نوشته است ، نشان داد کسانی که به افکار مثبت فکر می کنند ، ظرفیت بیشتری برای پذیرش اطلاعات جدید دارند . سپس دیدگاه و توانایی فرد در “اتصال نقاط” را بهبود می بخشد ، و آنها را قادر می سازد تا با مشکلات و موانع احتمالی روبرو شوند.

متفکران مثبت انرژی بیشتری دارند

این که آیا شما چیزها را مثبت یا منفی می بینید ، به این ویژگی شخصیتی ” تاثیرات ارادی” می گویند . دانشمندان مدتهاست به این نتیجه رسیده اند که تأثیرات مثبت مثبت نسبت به افرادی که تأثیر منفی بیشتری دارند انرژی و اشتیاق بیشتری دارند.

با این حال ، سطوح پایین عاطفه منفی چیز بدی نیست ، زیرا این افراد می توانند آرامش و آرامش بیشتری داشته باشند.

مثبت اندیشی انعطاف پذیری را ایجاد می کند

تعداد اندکی از کارآفرینان با اولین ایده یا مشاغل تجاری خود آن را بزرگ می کنند. اغلب شکست ها و اشتباهات زیادی در پشت یک تجارت موفق وجود دارد. خبر خوب این است که مطالعات نشان داده اند که مثبت بودن می تواند به شما در ارتجاع بیشتر کمک کند. فردریکسون اظهار می کند که “احساسات مثبت به تسریع بهبودی از احساسات منفی کمک می کند” ، حتی اگر تفکر مثبت خود ایجاد شده باشد.

مثبت اندیشی تصمیم گیری را بهبود می بخشد

تا حدودی منطقی است که اگر در ذهنیت منفی هستید ، کمتر تصمیماتی می گیرید که تأثیر مثبت داشته باشند؛ “تفکر منفی کارآفرینان با روحیه منفی می تواند منجر به تصمیماتی شود که به احتمال زیاد برای سرمایه گذاری آنها ضعیف است.”

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جاب مانستر

طرح‌نما یا لورم ایپسوم به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق زیر عمل نمایید:
تلگرام : t.me/m_agho
ایمیل : mahdi.abbaszade@gmail.com

NOO Mailchimp Widget require active plugin MC4WP: Mailchimp for WordPress.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x